Travel høst i foreningens regi

Travel høst i foreningens regi

Moss Industri- og Næringsforening MIN setter tema som bærekraft, lederskap og bedrifter i fokus denne høsten. Vi får fin-fint besøk av bedriftsledere såvel som eksterne gjester. Høstens møter finner sted siste tirsdag i hver måned fra og med august, til og med november. Nytt denne høsten er et helt spesielt frokostmøte. Og Forsvarssjefen kommer en torsdag! Vi markerer også at Moss Industri- og Næringsforening er 75 år i år! Alle møter finner sted på Hotel Refsnes Gods, om ikke annet oppgis.

Høstens program er slik:

Tirsdag 30.08.22: Bærekraft og finans.

Tirsdag 27.09.22: Tre bedriftspresentasjoner.

Torsdag 29.09.22: Meg som leder v/Forsvarssjefen. Særskilt påmelding. Venteliste.

Tirsdag 25.10.22: Frokostmøte med DBN, Lilleeng Høyden.

Tirsdag 25.10.22: Medlemsmøte med jubileumsmarkering og middag.

Tirsdag 29.11.22: En internasjonal toppleder vender hjem!

For mer presis informasjon, se «kalender».